Konya Dentelite Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Konya Diş Polikliniği | Apikal Rezeksiyon, Yirmi Yaş Diş Cerrahisi	, Gömülü Diş Çekimi, İmplant, Estetik Tedaviler, Ortodonti, Protez, Kanal tedavisi (Endodonti), Diş Beyazlatma, Dolgu, Diş Eti ve Hastalıkları Tedavisi, Cerrahi Tedaviler, Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti), Frenektomi	Diş Eti ve Hastalıkları Tedavisi, İmplant, Estetik Tedaviler, E-Max Kron, Zirkonyum, Lamina (Yaprak Porselen), Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti),Gülüş Tasarımı, Kompozit Bondingler, Ortodonti, Metal Braketler,  Seramik Braketler,Şeffaf Plak (İnvisalign), İnvisalign, Protez Diş, Sabit Protezler, İmplant Üstü Protezler, Kanal tedavisi (Endodonti), Endodonti,  Diş Beyazlatma, Dolgu, Diş Eti ve Hastalıkları Tedavisi, Diş Eti Çekilmesi, Diş Eti Kanamaları, Diş Eti Şekillendirme, Frenektomi, Gömülü Diş Çekimi, Yirmi Yaş Diş, Apikal Rezeksiyon Çocuk Diş Hekimliği, Pedodonti, Botoks, Cerrahi Tedaviler, Diş Cerrahisi, Konya Dişçi
×

Diş sağlığının yanına günümüzde insanların özgüvenini etkileyen dişlerin estetik bir görünüme sahip olması ve güzel bir gülüş de eklenmiştir. Kişilerin yaşı, yüz tipi ve isteklerine göre ihtiyaçları belirlenerek istedikleri formda bir gülüş elde edilir.

Bu işlemler içerisinde diş kayıpları, renk değişimi ve diş çürümeleri gibi güzel bir gülüşü engelleyen faktörler de dikkate alınmaktadır. Kişiler bu sayede sağlıklı ve özgüvenli bir gülüşe kavuşmaktadır. Gülüş tasarımında kişinin ağız ölçüleri alınarak bir plan oluşturulur bu taslak plan kişiye sunularak onun istek ve ihtiyaçlarına göre bir çalışma gerçekleştirilir.

Bizimle
Tanışın

Gülüşlerinizi zarif ve sağlıklı
hale getirmek için çalışıyoruz… Yüzünüze
güzel bir tebessüm eklemek için
sizleri merkezimize bekliyoruz…