Konya Dentelite Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Konya Diş Polikliniği | Apikal Rezeksiyon, Yirmi Yaş Diş Cerrahisi	, Gömülü Diş Çekimi, İmplant, Estetik Tedaviler, Ortodonti, Protez, Kanal tedavisi (Endodonti), Diş Beyazlatma, Dolgu, Diş Eti ve Hastalıkları Tedavisi, Cerrahi Tedaviler, Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti), Frenektomi	Diş Eti ve Hastalıkları Tedavisi, İmplant, Estetik Tedaviler, E-Max Kron, Zirkonyum, Lamina (Yaprak Porselen), Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti),Gülüş Tasarımı, Kompozit Bondingler, Ortodonti, Metal Braketler,  Seramik Braketler,Şeffaf Plak (İnvisalign), İnvisalign, Protez Diş, Sabit Protezler, İmplant Üstü Protezler, Kanal tedavisi (Endodonti), Endodonti,  Diş Beyazlatma, Dolgu, Diş Eti ve Hastalıkları Tedavisi, Diş Eti Çekilmesi, Diş Eti Kanamaları, Diş Eti Şekillendirme, Frenektomi, Gömülü Diş Çekimi, Yirmi Yaş Diş, Apikal Rezeksiyon Çocuk Diş Hekimliği, Pedodonti, Botoks, Cerrahi Tedaviler, Diş Cerrahisi, Konya Dişçi
×

0-13 yaş arası çocukların diş gelişimi ile ilgilenen Pedodonti, çocukların dişlerinde çürük oluşumunun engellenmesi, çene ve yüz gelişiminin etkileri ve diş sağlığının korunmasını hususlarını içermektedir.

Çocukların diş gelişimi gelecek dönemdeki diş sorunlarını önlemek adına oldukça önemlidir. Çocuklara özel protezler, süt ve genç dişlerde gereken özel tedaviler, diş travmaları vb. durumlar profesyonel bir diş hekimi tarafından takip edilmeli ve tedavi edilmelidir. Çocuklar gelişim döneminde süt dişlerini kullandıkları için konuşma, yemek yeme gibi olguların kusursuz yapılması için çalışmaktadır. Gelecekteki dişlere de rehberlik ettikleri için bakımları ve kontrolleri için profesyonel bir tedaviye ihtiyaç duymaktadırlar.

Bizimle
Tanışın

Gülüşlerinizi zarif ve sağlıklı
hale getirmek için çalışıyoruz… Yüzünüze
güzel bir tebessüm eklemek için
sizleri merkezimize bekliyoruz…